Πρακτική Άσκηση για Τελειόφοιτους ΤΕΙ

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

(Μόνον Τελειόφοιτοι ΤΕΙ)

Το Pamediakopes.gr (e-travel Α.Ε.) - η δημοφιλέστερη εταιρία στο χώρο του Online Τουρισμού στην Ελλάδα και την Κύπρο ενδιαφέρεται να απασχολήσει στα πλαίσια της Πρακτικής Άσκησης των ΤΕΙ Τελειόφοιτους Φοιτητές στα παρακάτω τμήματα:

1.Travel Operations

2. Marketing

Καθήκοντα ασκούμενου στο Travel Operations

  • Λήψη εισερχομένων κλήσεων για τηλεφωνικές κρατήσεις

  • Εκδόσεις εισιτηρίων

  • Αλλαγές σε υφιστάμενες κρατήσεις

  • Ακυρώσεις κρατήσεων

Καθήκοντα ασκούμενου στο Marketing

  • Online Marketing Campaign Building and management

  • Content Manager (Page Building, Editing, Posting)

  • Market Research

Γενικά προσόντα Ασκούμενων

  • Καλός χειρισμός Η/Υ

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών - (Απαραίτητο)

  • Θετικός τρόπος σκέψης

  • Όρεξη για δουλειά

** Καλή Γνώση μίας ή περισσοτέρων από τις παρακάτω γλώσσες θα θεωρηθεί πλεονέκτημα: Ρώσικη, Ρουμάνικη, Κροάτικη, Βουλγάρικη, Πολωνική, Ούγγρικη, Πορτογαλική, Αραβική, Ουκρανική, Γερμανική, Ιταλική, Γαλλική, Ισπανική, Τσέχικη, Σλοβάκικη, Τούρκικη.

To Pamediakopes.gr προσφέρει

  • Ευχάριστο, νεανικό περιβάλλον εργασίας

  • Δυνατότητες πρόσληψης μετά την ολοκλήρωση της πρακτικής άσκησης

  • Δυνατότητα απόκτησης σημαντικής εμπειρίας στο χώρο του e-commerce και του Τουρισμού.

Θές να μπείς στην ομάδα μας?

Έναρξη Πρακτικής Άσκησης : Άμεση! Στείλε μας το CV σου με θέμα Πρακτικη ΤΕΙ στο hr@pamediakopes.gr